Najlepsza odżywka do rzęs dostępna na rynku – ranking

Ozdobą każdego człowieka są oczy, zwierciadła jego duszy. Tak przynajmniej mówi stare przysłowie, z którym nigdy wcześniej nie mogłam się zgodzić. Moje rzęsy do gęstych niestety nie należały, w dodatku były cienkie i łatwo wypadały, a nawet najpiękniejszy obraz traci swój urok, jeżeli nie jest oprawiony w ładne ramy. Postanowiłam wziąć sprawy w swojej ręce, zwłaszcza, że gama produktów odżywiających rzęsy jest bardzo różnorodna i bogata. Wyniki moich eksperymentów postanowiłam przedstawić w postaci rankingu odżywek do rzęs, licząc na to, że moje doświadczenia pomogą innym kobietom w wyborze odpowiedniego kosmetyku. Do eksperymentu zaprosiłam też znajome z podobnym problemem oraz dokładnie przeszukałam fora aby rzetelnie odpowiedzieć na pytanie która odżywka do rzęs jest najlepsza.


Spis treści:

Wybór najlepszej odżywki do rzęs

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że efekty nie pojawiają się od razu i trzeba cierpliwie czekać na poprawę. Ważna jest również codzienna pielęgnacją, bowiem tylko systematyczna „praca” przynosi upragnione rezultaty. W zestawieniu prezentuję, moim zdaniem, najlepsze odżywki do rzęs, które wypróbowałam na własnej skórze, a może raczej „na własnym włosie”. Listę rozpoczynamy od ostatniego miejsca.

#5 Odżywka do rzęs FEG

Idealna do kobiet które cenią sobie produkty wykonane z naturalnych składników; znajdziemy w niej ekstrakty z zielonej herbaty, ogórka i granatu. To odżywka do rzęs która najlepsza jest dla kobiet o proekologicznych preferencjach. Odżywka nie podrażnia oka, jest prosta w aplikowaniu. Wymaga regularnego stosowania, w niektórych przypadkach kilka razy dziennie. Niestety, na efekty trzeba długo czekać, a kiedy już się pojawią nie są aż tak spektakularne, jak spodziewa się większość użytkowniczek.

# 4 RevitaLash Advanced

Popularna i dobra odżywka do rzęs, włoski stają się gęstsze już po kilku tygodniach stosowania. Formuła zawiera wiele witamin z grupy B, wyciągi roślinne oraz aktywne nanopeptydy. Produkt przynosi zadowalające efekty, jednak jego cena jest stanowczo zawyżona w stosunku do jakości.

# 3 Realash Eyelash Enhancer

Odżywka wysoko ceniona przez użytkowniczki, przynosi spodziewane efekty. Produkt należy dawkować ostrożnie, ponieważ nadmiar może powodować zaczerwienienie oka oraz defekt nazywany przez panie ją stosujące „przyciemnieniem powiek”. Jest to poważny mankament, zwłaszcza przy stosowaniu w tak newralgicznym i łatwym do podrażnienia miejscu jak oko i jego okolice.

# 2 całkiem dobra odżywka do rzęs Long 4 Lashes

Skuteczność tej odżywki gwarantuje formuła, w której pierwsze skrzypce gra bimatoprost uważany za jeden z najskuteczniejszych składników. Alantoina wchodząca w skład preparatu zapobiega podrażnieniom gałki ocznej, co czyni stosowanie produktu bezpiecznym. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena oraz pojemne opakowanie, które wystarcza na bardzo długo. Odżywka spełniła swoje zadanie, ale czy jest to odżywka do rzęs najlepsza? Szczerze mówiąc, mam innego faworyta.

#1 Mój mało zaskakujący faworyt, odżywka Miralash

Największe efekty w najkrótszym czasie zdaniem wielu użytkowniczek przynosi odżywka Miralash. Unikalna receptura, wzbogacona o potężną dawkę witamin sprawia, że testowana przeze mnie odżywka jest bezapelacyjnie najlepszą odżywką do rzęs na rynku. Płyn przyjemnie pachnie, łatwo się aplikuje, posiada jednolitą konsystencję, nie powoduje zlepiania rzęs. Jedynym mankamentem jest jej niepozorne opakowanie, które nie przyciąga wzorku, przez co możemy nie zdecydować się na jej kupno, jeżeli nie zostanie nam polecona. Jednak kto przejmowałby się stroną wizualną, skoro efekty mówią same za siebie? W mojej ocenie jest to najlepsza odżywka do rzęs. Jeśli chcecie poczytać więcej, to zapraszam tutaj – http://www.travelsun.pl/ktora-odzywka-revitalash-czy-miralash/

Kilka słów podsumowania rankingu

Zalotne spojrzenia wreszcie przynoszą spodziewany efekt, i kto wie, może na palcu wkrótce pojawi się zaręczynowy pierścionek… Mam nadzieję, że powyższy ranking odżywek do rzęs pomoże w doborze odpowiedniego kosmetyku.

Źródła:

  1. Dermatologia w praktyce, Maria Błaszczyk-Kostanecka, Hanna Wolska, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, Warszawa 2017
  2. Cosmeceuticals E-Book: Procedures in Cosmetic Dermatology Series, Procedures in Cosmetic Dermatology, Zoe Diana Draelos, Elsevier Health Sciences, 2014

Dodaj komentarz